Rím – večné mesto

  • Destinácia: Taliansko & Malta

„Všetky cesty vedú do Ríma“…Hlavné mesto Talianska, mesto miest, historický Rím. Je jedným z najviac navštevovaných miest sveta. Nachádza sa tu množstvo fascinujúcich historických pamiatok, ktoré z tohto mesta robia vlastne najväčšie múzeum pod šírym nebom. Rím a mnohé jeho pamiatky sú výsledkom práce geniálnych umelcov, ku ktorým nepochybne patrili Rafaello, Michelangelo, Bernini a iní. […]

Žiadosť o bezplatnú cenovú kalkuláciu dovolenky na mieru Opýtať sa na všeobecné informácie Zájazdy online

„Všetky cesty vedú do Ríma“…Hlavné mesto Talianska, mesto miest, historický Rím. Je jedným z najviac navštevovaných miest sveta. Nachádza sa tu množstvo fascinujúcich historických pamiatok, ktoré z tohto mesta robia vlastne najväčšie múzeum pod šírym nebom. Rím a mnohé jeho pamiatky sú výsledkom práce geniálnych umelcov, ku ktorým nepochybne patrili Rafaello, Michelangelo, Bernini a iní. Aj preto je jeho historické centrum zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Rím však nie je len o histórii, ale aj značkových obchodoch, moderných budovách, reštauráciách i luxusných hoteloch. Rím jednoducho predstavuje najromantickejšie mesto na našej planéte.
Kedy navštíviť Rím? Vzhľadom na polohu mesta je podnebie Ríma v jarných a jesenných mesiacoch veľmi príjemné. Mnohé poznávacie zájazdy do Ríma sa konajú na jar a v jeseni, keďže v lete je v meste veľmi horúco.
Rím je skvelé mesto, ktoré naplní sen každého cestovateľa. Jeho pamiatky, múzeá, divadlá, luxusné obchody sú magnetom, ktorý každoročne do Ríma priťahuje stále viac turistov z celého sveta.

Rim  3 a 4 noci_bez loga-page-001