Vaša najlepšia DOVOLENKA V EXOTIKE 2018 !
NAJŠIRŠIA PONUKA POBYTOVÝCH A POZNÁVACÍCH ZÁJAZDOV DO CELÉHO SVETA

Dovolenka sa letom nekončí!

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku dovoleniek do exotických destinácií za vynikajúce ceny.
NOVINKA sezóny 2017/2018! V ponuke dovoleniek sa nachádzajú aj balíčky s PRIAMYM LETOM z Bratislavy do viacerých exotických destinácií!
Vždy aktuálnu a najširšiu ponuku zájazdov nájdete priamo v našom novom inovatívnom vyhľadávacom ONLINE systéme, ktorý vám umožní čo najrýchlejšie získať čo najväčší prehľad ponúk POBYTOVÝCH AJ POZNÁVACÍCH ZÁJAZDOV, aby ste mali možnosť si vybrať tú správnu dovolenku za tú najvýhodnejšiu možnú cenu. CENY SÚ KONEČNÉ, naše služby neobsahujú žiadne skryté poplatky či príplatky.
Ak nemáte chuť preklikávať sa v ponukách, stačí len minúta Vášho času a my pre Vás pripravíme a vyhotovíme individuálnu a jedinečnú ponuku určenú práve pre Vás, ktorou sa napasujeme do Vášho rozpočtu a Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vám tú pravú exotickú dovolenku na mieru!

Alebo stačí kliknúť na vybranú destináciu na obrázku a vyberať z  najširšej ponuky exotických dovoleniek! ZOBRAZUJÚ SA VŽDY IBA AKTUÁLNE VOĽNÉ PONUKY, už nemusíte čakať na preverovanie voľných hotelov, stačí si iba vybrať a objednať! Vybrať a objednať dovolenku nikdy nebolo jednoduchšie! Surfujte na našej online stránke v raji dovoleniek a vyberte si svoju dovolenku snov, kde na Vás čakajú nezabudnuteľné exotické zážitky. Exotika dovolenkanamieru vás zavedie do obľúbených exotických krajín a destinácii, ktoré sú známe predovšetkým svojimi krásnymi plážami, azúrovým morom, typickými prvkami architektúry alebo aj životným štýlom. Exotické dovolenky, ktoré ponúkame sú vo forme balíka letenky spolu s hotelom a trasferom do/z hotela.

Kompletná ponuka POBYTOVÝCH A POZNÁVACICH ZÁJAZDOV TU:

Z najžiadanejších exotických destinácii vyberáme: