Vaša najlepšia ZIMNÁ DOVOLENKA 2017/2018 už v predaji!

Zažite Vašu vysnívanú zimnú dovolenku ako perfektnú kombináciu individuálneho prístupu a kompletného servisu

Vyberte si z tých najpopulárnejších, najrozsiahlejších a zároveň najobľúbenejších lyžiarskych destinácii v Európe či vo svete.
Ponúkame zájazdy do viac ako 300 stredísk a 1 100 ubytovaní vrátane skipasov a doplnkových služieb so zárukou snehu vždy za tie najvýhodnejšie možné ceny!
Aktuálnu a najširšiu ponuku hotelov, penziónov a apartmánov v lyžiarskych strediskách nájdete priamo v našom novom inovatívnom vyhľadávacom ONLINE systéme, ktorý vám umožní čo najrýchlejšie získať čo najväčší prehľad ponúk, aby ste mali možnosť si vybrať tú správnu lyžovačku za tú najvýhodnejšiu možnú cenu!
Nechajte sa rozmaznávať počtom lanoviek, dĺžkou zjazdoviek, príjemným personálom, výbornými reštauráciami a prvotriednymi ubytovacími zariadeniami v najlepších svetových lyžiarskych strediskách.Zimné strediská vedia ponúknuť kvalitné služby a odpočinok aj pre nelyžiarov. Pohyb pešo, alebo na snežniciach po turistických chodníkoch, obdivovať krásy zasnežených hôr, dýchacie procedúry na slnečných terasách horských hotelov alebo jazda v saniach ťahaných konským záprahom. Väčšina hotelov v horách má vlastné bazény, sauny a wellness v takej kvalite, že aj lyžiarov láka vynechať aspoň jeden deň lyžovačky a venovať sa leňošeniu vo vodnom svete.

Ak nemáte chuť preklikávať sa v ponukách, stačí len minúta Vášho času a my pre Vás pripravíme a vyhotovíme individuálnu a jedinečnú ponuku určenú práve pre Vás, ktorou sa napasujeme do Vášho rozpočtu a Vašich  požiadaviek. Pripravíme Vašu zimnú dovolenku na mieru.

ZIMA5