15 dňový zájazd: Thajsko

 • Dĺžka pobytu: 15 dní
 • Cena: €1544

15 dňový zájazd: Thajsko Chian Mai, Chiang Rai a oddych v meste Pattaya Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Thajska za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle! Golden Triangle Individuálne poznávacie zájazdy Golden Triangle vás zavedú do krajín juhovýchodnej Ázie. Spoznajte lákavé exotické destinácie, akými sú Thajsko, Mjanmarsko, Laos, Kambodža […]

Žiadosť o bezplatnú cenovú kalkuláciu dovolenky na mieru Opýtať sa na všeobecné informácie Zájazdy online

15 dňový zájazd: Thajsko
Chian Mai, Chiang Rai a oddych v meste Pattaya

Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Thajska za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!
Golden Triangle
Individuálne poznávacie zájazdy Golden Triangle vás zavedú do krajín juhovýchodnej Ázie. Spoznajte lákavé exotické destinácie, akými sú Thajsko, Mjanmarsko, Laos, Kambodža alebo Vietnam. Individuálne poznávacie zájazdy, ktoré ponúkame, Vám zabezpečia všetko, od leteniek, cez poznávacie programy, až po ubytovanie.

Údaje o letoch

Dátum Trasa Čas Číslo letu
1. deň Viedeň (VIE) – Bangkok (BKK) 19:25 – 11:30 + 1 BR 062
2. deň Bangkok (BKK) – Chiang Mai (CNX) 13:10 – 14:20 PG 961
11. deň Chiang Rai (CEI) – Bangkok (BKK) 09:45 – 11:05 PG 232
15. deň Bangkok (BKK) – Viedeň (VIE) 02:30 – 08:20 PG 061

Letenky neboli rezervované. Pokým nie sú letenky vystavené, časy letov sa môžu meniť.

Plán cesty

Dátum Služba Poznámka
1. deň – 2. deň Let v Economy Class: Viedeň – Bangkok – Chiang Mai
2. deň – 7. deň 5 x prenocovanie v Chiang Mai, Thajsko

 • Mercure Chiang Mai ***
 • 5 dňový poznávací program Chiang Mai
 • Dvojposteľový izba Superior
 • Raňajky

 • Voliteľný program
7. deň Autobusový transfer: Chiang Mai – Chiang Rai
7. deň – 11. deň 4 x prenocovanie v Chiang Rai, Thajsko

 • Wiang Inn ***
 • 4 dňový poznávací program Chiang Rai
 • Dvojposteľová izba Superior
 • Raňajky

 • Voliteľný program
11. deň Prelet v Economy Class: Chiang Rai – Bangkok
11. deň – 14. deň 3 x prenocovanie v Pattayi, Thajsko

 • Discovery Beach Hotel ****
 • Dvojspoteľová izba Deluxe Sea View
 • Raňajky

 • Výhľad na more
14. deň – 15. deň Let v Economy Class: Sihanoukville – Bangkok – Viedeň
Celková cena za osobu* 1 544 €

*Celková cena za osobu platí v prípade rezervácie zájazdu s dvoma účastníkmi. Cena zahŕňa letenky vrátane všetkých poplatkov, ubytovanie s uvedenou stravou a transfery v rámci zájazdu. Cena nezahŕňa transfer na letisko Viedeň a z letiska Viedeň, voliteľné poznávacie programy, poistenie.

Služby ešte neboli rezervované. Pokým nie sú letenky vystavené a ubytovanie potvrdené, ceny sa môžu meniť. Ceny Jednotlivých služieb platia iba v prípade využitia všetkých služieb plánu cesty.

5 dňový poznávací program Chiang Mai
1. deň
Pripravte sa na poriadny výlet. V prvý deň poznávacieho programu navštívite chrám Wat Ton Kwaen a Národný park Doi Inthanon. Zastavíte sa aj v Mae Chaem a v chrámoch Wat Pa Dad a Wat Buddha En.
2. deň
Poriadne sa vyspite, pretože na Vás čaká horská dedinka Karen. Pripravená je prehliadka a navštívite aj japonské múzeum. Tento deň sa opäť pozriete aj do chrámu. Bude to Wat Phra To Doi Kung Mu.
3. deň
Tentokrát to bude najmä o prírode a pôvodnej kultúre. Pôjdete na sloniu farmu a vychutnáte si jazdu loďou po rieke Pai až na miesto, kde žijú pôvodní obyvatelia kmeňa Karen, tzv. žirafie ženy.
4. deň
Na ceste do Pai si užijete ďalšie prírodné krásy Thajska. Napríklad jaskyne Tham Pla či Tham Lord. Po obede už na Vás čakajú miestne trhy. A potešíte sa aj krásnej scenérií. Pai totiž leží v údolí rieky.
5. deň
V posledný deň svojho poznávacieho programu sa vydáte do botanickej záhrady nazývanej „Queen Sirikit“, kde nájdete rôzne rastliny z celého sveta. Nakoniec preskúmate okolie po vlastných.

Cena za osobu | 706 €

4 dňový poznávací program Chiang Rai
1. deň
Vďaka tomuto programu sa stanete expertom na sever Thajska. Navštívite pôvodných obyvateľov kmeňov Lisu, Yo, Hmong, Akhu a Karen. Čaká Vás prehliadka mesta Chiang Rai a tiež farebné trhy.
2. deň
Po raňajkách sa presuniete do horského regiónu Doi Mae Salong. Navštívite miestne dedinky Akha a Yao. Dlhé roky tu poľnohospodárstvu dominovalo ópium. Dnes je to ovocie a zelenina.
3. deň
Vyberiete sa do časti Mae Sai, ktorá je napríklad aj vstupnom bránou do Mjanmarska. Zároveň budete v pohraničnej oblasti s Laosom. Môžete vstúpiť na laoskú stranu a poslať pohľadnicu.
4. deň
Posledný deň Vášho poznávacieho programu už bude krátky. Po raňajkách sa presuniete na letisko, kde poznávací program Chiang Rai končí.

Cena za osobu | 605 €
Chcete vedieť viac?

Pošlite nám Váš kontakt a požiadavky a my Vás budeme podrobne informovať.