Uži si ho priamo na pláži!
Indický oceán je plný luxusných exotických rezortov. Jedným z nich je aj hotel Cinnamon Bey na Srí Lanke. Dopraj si aj ty s cenou, ktorá ťa prekvapí.
Jeden z najväčších

Luxusný štvorhviezdičkový hotel Cinnamon Bey Beruwala patrí k tým najväčším rezortom na južnom pobreží. A vôbec, patrí k tým najväčším na celej Srí Lanke. Dokopy v ňom máš na výber 6 možností stravovania a až 200 izieb. Budeš mať teda poriadny kus priestoru na dokonalú dovolenku na Srí Lanke. Jednoducho, oddych ako vyšitý. Svoju veľkosť však dokazuje nielen rozlohou, ale aj obľúbenosťou u dovolenkárov. Koniec-koncov, hodnotenie náročných je viac, než 81 % a to už je čo povedať. V tomto hoteli sa budeš cítiť božsky.

Hotel Cinamon Bey Beruwala

Nečakaný luxus

Vieš si predstaviť exotickú dovolenka, ktorá nie je luxusná? Je to ťažké, pretože už len samotný fakt, že ide o exotickú krajinu, akou je aj Srí Lanka, navádza dojem luxusu. Ak sa počas dovolenky na Srí Lanke rozhodneš pre hotel Cinnamon Bey Beruwala, dojem sa zmení na realitu. Štyri zaslúžené hviezdičky, konfigurácia izieb, prostredie hotela, bazén či jedlo. To všetko vraví samo za seba. Budeš sa tu cítiť ako v bavlnke a najlepšie na tom je, že ešte aj cena je luxusná. V tom dobrom zmysle slova, samozrejme. Začína sa ti to páčiť? Pokračujeme.

Hotel Cinamon Bey Beruwala - bazén

Exotika aj v izbách

V niektorých hoteloch v exotických destináciách exotika začína otvorením dvier a končí zatvorením dvier. Pretože nedokázali navodiť tú správnu exotickú atmosféru aj vo vnútri izieb. V prípade hotela Cinnamon Bey Beruwala na Srí Lanke to tak ale nie je. Tu budeš exotiku skutočne cítiť aj v izbách. Na výber máš pri tom až 200 izieb v konfrigurácii Superior, Deluxe alebo Suita. Výber je len na tebe, avšak vedz, že každá izba má balkón, respektíve terasu a úžasný výhľad. Zariadené sú v podobe tureckej témy. Perfektná romantika, však?

Hotel Cinamon Bey Beruwala - izby

Oddych s All Inclusive

Najlepšie čo môžeš spraviť pri rezervácií dovolenky na Srí Lanke v hoteli Cinnamon Bey Beruwala je vziať All Inclusive. Povedzme si na rovinu, čo už by to bolo za luxusnú dovolenku s vlastným varením či hľadaním tej správnej reštaurácie pol dňa. Takto máš všetko priamo v rezorte, nemusíš sa z neho ani pohnúť. Vychutnáš si kvalitné raňajky a o obed sa vôbec nemusíš zaujímať. O večeru taktiež. Tomu sa vraví pravý oddych v exotike. Nemusíš nič riešiť, iba si vychutnávaš skvelé jedlo, drinky a užívaš si jedinečnú pláž.

Hotel Cinamon Bey Beruwala - All Inclusive

Highlity hotela

Hotel Cinnamon Bey Beruwala má čo ponúknuť každému, kto sa chystá na exotickú dovolenku. Načrtol som ti toho už dosť a všetko ti to teraz ešte zhrniem. Po prvé, hotel má fantastickú polohu – priamo na pláži. Patrí medzi tie najväčšie rezorty na celej Srí Lanke. Luxus z neho priam srší, od izieb cez bazén, až po jedlo. Všetko to ešte utvrdzuje aj skvelé hodnotenie. Hotel je pritom držiteľom certifikátu Green Globe a tiež Leeds Gold. Na rovinu, znie to draho. Pravda je ale taká, že nemusíš mať vrecká plné peňazí.

Hotel Cinamon Bey Beruwala - pláž
Vždy aktuálnu ponuku zájazdov, hotelov či leteniek nájdete v našom rezervačnom systéme “PONUKY ONLINE”
Zdroj: malyprinc.sk, od Roman Vlčák