Individuálne poznávacie zájazdy Golden Triangle vás zavedú do krajín juhovýchodnej Ázie. Spoznajte lákavé exotické destinácie, akými sú Thajsko, Mjanmarsko, Laos, Kambodža alebo Vietnam. Individuálne poznávacie zájazdy, ktoré ponúkame, Vám zabezpečia všetko, od leteniek, cez poznávacie programy, až po ubytovanie.

15 dňový zájazd: Laos – Kambodža. Scénické pamiatky Angkor Wat s oddychom na pláži Sihanoukville. Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Laosu a Kambodže za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!

15 dňový zájazd: Laos – Kambodža – Vietnam. Krásy Luang Prabang a scénické pamiatky Angkor Wat s oddychom na pláži Nha Trang. Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Laosu, Kambodže a Vietnamu za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!

15 dňový zájazd: Mjanmarsko. Jedinečný a slávny Bagan s oddychom na pláži Ngwe Saung. Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Mjanmarska za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!

15 dňový zájazd: Thajsko. Chian Mai, Chiang Rai a oddych v meste Pattaya Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Thajska za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!

15 dňový zájazd: Thajsko – Mjanmarsko . To najlepšie z Thajska a Mjanmarska vrátane oddychu na pláži Ngwe Saung Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Thajska a Mjanmarska za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!

15 dňový zájazd: Vietnam. Zátoka Halong, Saigon a výlet od Hue po Hoi An. Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Vietnamu za 15 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!

17 dňový zájazd: Kambodža.  Spoznávanie toho naj z Kambodže vrátane Phnom Penh. Vydajte sa na neuveriteľnú cestu naprieč krajinami juhovýchodnej Ázie. Objavte krásy Kambodže za 17 dní vďaka zájazdu Golden Triangle!