Dominkánska republika už roky patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie. Na severovýchode krajiny sa nachádza jej pomerne neobjavený prírodný poklad: polostrov Samaná s jedinečnými zátokami, pokojnejšími plážami, zelenšími horami a divokejšími vodopádmi. Raz do roka (január – marec) sa koná v zálive Samany nádherné prírodne divadlo – párenie vráskavcov dlhoplutvých (možnosť exkurzie). Na svoje si prídu aj milovníci vodných športov ako kitesurfing, surfing, plachtenie alebo potápanie.

Ponúkame na polostrove Samaná množstvo hotelov od rodinných 3-hviezdičkoých po luxusné rezorty. Od novembra 2017 sa naši klienti dostanú na letisko El Catey (AZS) priamou leteckou linkou z nemeckého Frankfurtu (prípojové lety z Viedne). Let prevádzkuje letecká spoločnosť Condor každú sobotu.
Vďaka novému spojeniu sa zníži čas transferu približne o 3 hodiny na jeden smer, čo pre klientov znamená VIAC DOVOLENKY!

Z NAŠEJ PONUKY SME PRE VÁS VYBRALI:

Grand Bahia Principe El Portillo 4,5*
Las Terrenas
Najväčší luxus je tu pokoj. Komfortný hotel s dlhou plážou je situovaný v krásnom palmovom háji a vďaka vysunutému útesu je ideálny na šnorchlovanie.
napr. 14.4. – 21.4.2018 (7 nocí)/ dvojlôžková izba/ all inclusive/ odlet z Viedne
cena 2.984,- €/ 2 osoby

Viva Wyndham V Samaná 5* – ADULTS ONLY
Playa Cosón
Rezort je prvou voľbou pre klientov, ktorí popri kulinárskych zážitkoch hľadajú aj širokú ponuku voľnočasových aktivít vrátane športu a wellness.
napr. 21.4. – 2.4.2018 (7 nocí)/ dvojlôžková izba/ all inclusive/ odlet z Viedne
cena 3.172,- €/ 2 osoby

Luxury Bahia Principe Samaná Don Pablo Collection 5* – ADULTS ONLY
Los Cacaos
Samotný pohľad na záliv Samany je balzam na dušu. Výborná gastronómia a vynikajúce služby garantujú príjemnú dovolenku v tomto malom hoteli.
napr. 21.4.-28.4.2018 (7 nocí)/ dvojlôžková izba/ all inclusive/ odlet z Viedne
cena 3.159,- €/ 2 osoby

COOEE at Grand Paradise Samaná 4,5*
Las Garelas
Časť rezortu Grand Paradise Samana je určená exkluzívne pre klientov DER Touristik. Hostia samozrejme môžu využívať aj všetky ostatné zariadenia hotela.
napr. 21.4.-28.4.2018 (7 nocí)/ dvojlôžková izba/ all inclusive/ odlet z Viedne
cena 2.797,- €/ 2 osoby

Costa Las Ballenas 3*
Las Terrenas
Jedinečný boutique hotel v modernom dominikánskom štýle, obklopený tropickou záhradou ponúka luxusný vonkajší bazén ako aj súkromnú pláž situovanú priamo na známej pláži Playa Bonita.
napr. 21.4.-28.4.2018 (7 nocí)/ dvojlôžková izba/ raňajky/ odlet z Viedne
cena 2.712- €/ 2 osoby

Množstvo ďalších ubytovacích zariadení v celej Dominikánskej republike nájdete v našom online rezervačnom systéme „PONUKY ONLINE“.
So svojimi požiadavkami sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť, radi vypracujeme ponuku podľa vašich požiadaviek.